Ponadczasowa podłoga francuska jodełka

Ponadczasowa podłoga francuska jodełka

Drewniane podłogi znów powracają do łask. Drewniany parkiet może zostać ułożony w bardzo różne wzory. Do tych, które są naprawdę bardzo popularne zalicza się jodełka francuska.

Francuska jodełka – czym charakteryzuje się ten wzór?

Jodełka francuska to klepki, które przycięte są pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Jodełka francuska jest wzorem bardzo uniwersalnym. Podłoga jodła francuska sprawdzi się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Podłoga jodła francuska to dobre rozwiązanie także dla hoteli, sal bankietowych i restauracji.

Jodła francuska to wzór, który ma bardzo długą historię. Pierwsze podłogi w jodełkę francuską układano bowiem już w XVII wieku. Dzisiaj jodła francuska to wzór, który wybierany jest naprawdę bardzo często. Jodła francuska jest niezwykle elegancka i dostępna w tak wielu wariantach, że na pewno każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Na rynku dostępne są nawet panele francuska jodełka.

Do jakich wnętrz jodła francuska?

Podłoga jodła francuska pasuje do bardzo wielu wnętrz. Panele jodełka francuska, doskonale prezentują się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu klasycznym i retro. Panele francuska jodełka jest bardzo szykowna i doda elegancji oraz przytulności wnętrzom w stylu industrialnym.

Panele we wzór jodełki francuskiej pasują też do stylu skandynawskiego i prowansalskiego. W sprzedaży dostępne są dzisiaj deski jodełki francuskiej o konstrukcji dwuwarstwowej. Odznaczają się one wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Wykonana z nich podłoga zachowa swoje walory użytkowe przez długi czas.