Ceny transferowe nie muszą Cię przerażać!

Ceny transferowe nie muszą Cię przerażać!

Ceny transferowe istnieją od dawna, mimo to wciąż jest wielu przedsiębiorców, którzy mają na ich temat nikłą wiedzę. Taka niewiedza może mieć dla nich bardzo przykre konsekwencje. Można ich uniknąć korzystając z pomocy profesjonalistów.

Aby uniknąć sankcji podatkowych

Doradztwo prawne w zakresie cen transferowych może przydać się wszystkim czy większości przedsiębiorców, którzy dokonują transakcji z podmiotami, które mają siedzibę w rajach podatkowych lub z podmiotami powiązanymi. Aby nie narażać się na poważne konsekwencje, a szczególnie na bardzo wysokie kary finansowe, warto nawet na wstępnym etapie transakcji skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii, której specjalnością jest doradztwo prawne.

Dokumentacja cen transferowych powinna być prowadzona rzetelnie i prawidłowo. Tylko tak prowadzona dokumentacja cen transferowych pozwala uniknąć sankcji podatkowych. Dokumentacja cen transferowych to obowiązek, który nakłada na przedsiębiorców ustawa o podatku dochodowym.

Szeroki zakres usług

Ceny transferowe Poznań to usługa świadczona przez bardzo doświadczony zespół. Ceny transferowe obowiązują w Polsce od dwóch dekad. Ich dokumentacja musi zostać przygotowana w ciągu siedmiu dni od wydania nakazu. Tylko specjaliści od ceny transferowe Poznań są w stanie przygotować ją na czas. To sposób na to, aby przedsiębiorca nie stanął przed sądem administracyjnym. Duże doświadczenie i mocna pozycja na rynku sprawia, że dokumentacja cen transferowych dokona przez specjalistów jest najlepszym sposobem na uniknięcie sankcji podatkowych.