Wysokiej jakości rękawice ochronne i robocze

Wysokiej jakości rękawice ochronne i robocze

Rękawice ochronne zaliczane są do jednego z podstawowych środków ochrony indywidualnej. Rękawice robocze występują w sprzedaży w bardzo różnych wariantach. Oznacza to, że każda osobna znajdzie rękawice, które na jego stanowisku pracy sprawdzą się najlepiej.

Jakie rękawice ochronne można kupić?

W sprzedaży znajdują się rękawice ochronne damskie i męskie. Są one dostępne w bardzo różnych rozmiarach, wybranie tych idealnych nie stanowi najmniejszego nawet problemu. W sklepach, które sprzedają artykuły BHP dostępne są między innymi rękawice ocieplane. Są one bardzo przydatne dla osób, które wykonują swoje codzienne obowiązki w niskiej temperaturze. Rękawice ocieplane mogą chronić dłonie nie tylko przed przemrożeniem, ale także przed innymi zagrożeniami. Do wyboru są między innymi rękawice ocieplane ognioodporne.

Jakie jeszcze rękawice ochronne są dostępne w sprzedaży?

Na rynku dostępne są także rękawice antystatyczne. Zalicza się je do kategorii specjalistycznych rękawic ochronnych. Do ich wykonania wykorzystywane jest przędza nitrylowa z domieszką miedzi albo węgla. Rękawice antystatyczne mają złożoną budowę. Dzięki temu rękawice antystatyczne zapobiegają się gromadzeniu ładunków elektrycznych.

Kolejna kategoria to rękawice robocze skórzane. Rękawice te bardzo przydają się między innymi prze przenoszeniu ostrych towarów. Wszystkie rękawice robocze, a więc także rękawice robocze skórzane są wykonane bardzo solidnie i spełniają wszystkie normy. Potwierdzają to przyznane im atesty i certyfikaty.