Transport aut lawetą

Transport aut lawetą

Przewóz samochodu nie należy do łatwych zadań. Niezbędna jest do tego laweta. Dlatego też większość osób, które interesuje transport samochodów korzysta z usług firm transportowych, których specjalnością jest transport laweta.

Jakie samochody można przewieźć lawetą?

Transport laweta umożliwia przewiezienie bardzo różnych typów pojazdów. Transport laweta to usługa, z której mogą skorzystać nie tylko osoby, których samochodów uległ w czasie jazdy awarii. Firmy transportowe oferujące transport przewożą także auta po wypadku.

Na lawetach możliwy jest transport aut osobowych, zabytkowych i sportowych z niskim zawieszeniem. Transportowane auta wcale przy tym nie muszą być uszkodzone. Możliwy jest też transport aut nowych. Ponadto transport lawetami umożliwia przewóz innych pojazdów.

Transport przydaje się do przewozu motocykli, quadów, skuterów, a nawet łodzi. Duże firmy transportowe oferujące transport dysponują lawetami, na których można przewozić również busy.

Czy możliwy jest transport tylko w kraju?

Transport aut na lawecie to usługa, która realizowana jest nie tylko na terenie kraju. Dobre firmy transportowe oferują transport samochodów na lawecie również z zagranicy. Proponują transport samochodu na lawecie między innymi z Niemiec, Belgii, Holandii i Francji.

Istotne jest to, że dobre firmy specjalizujące się w przewozie samochodów lawetami świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Zapewniają bezpieczny transport pojazdów na terenie kraju i z zagranicy.