Pozycjonowanie WordPress

Pozycjonowanie Wordpress

Pozycjonowanie WordPress nie różni się zbytnio od promocji witryny za pomocą dowolnego innego silnika. Musisz wykonać te same czynności – to optymalizacja strony WordPress, dostosowanie tekstu, linkowanie itp.

Pozycjonując WordPress publikowanie na stronie

Pozycjonowanie strony WordPress wymaga przestrzegania następujących zaleceń. Wskazane jest, aby nie kopiować z artykułu i Worda do edytora WordPress, ponieważ w tym przypadku silnik tworzy dodatkowy kod. Należy się ich pozbyć. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy kopiowanie odbywa się w edytorze wizualnym, a nie edytorze tekstu.

Główny obraz artykułu nie powinien zawierać linku do strony. Na wielu blogach kliknięcie miniatury może całkowicie otworzyć artykuł. Nie warto tego robić, ponieważ waga zostanie natychmiast podzielona na 3 linki. Używając obrazów jako linków, tracimy wagę, którą można by przekazać słowu kluczowemu w tytule. Pozycjonowanie strony WordPress wymaga też dodanie funkcji „Miniatura”. Dodanie obrazu bez tej funkcji nie pozwoli na śledzenie wszystkich głównych zdjęć.

Pozycjonując WordPress – czemu właśnie ten silnik?

Pozycjonowanie WordPress jest tak powszechne ze względu na darmowy silnik. Optymalizacja WordPress odbywa się na podstawie otwartej umowy licencyjnej. Możesz swobodnie korzystać z tego produktu w dowolnym celu, w tym w celach komercyjnych.

Pozycjonowanie WordPress pozwala stworzyć sklep internetowy, osobisty blog, korporacyjną stronę internetową, portal informacyjny, zasoby branżowe i galerię multimediów. Pozycjonowanie na WordPress to dostęp do płatnych i bezpłatnych szablonów, za pomocą których można dostosować ich wygląd. Pozycjonowanie strony WordPress za pomocą wtyczek pozwala rozwiązać problemy techniczne, zapewnić niezbędną funkcjonalność strony.

Źródło: http://moczydloalpina.pl/pozycjonowanie-wordpress/