Pizza o każdej porze dnia i nocy

Pizza o każdej porze dnia i nocy

Pizza to tradycyjna potrawa kuchni włoskiej. Danie to cieszy się popularnością w wielu krajach świata. Pizzę kochają także Polacy, ale rzadko robią ją sami. W efekcie pizza zajmuje jedno z pierwszych miejsc na liście tych dań, które lubimy zamawiać z dostawą. Amatorów tego włoskiego dania zaprasza pizzeria Łódź.

Wyjątkowa pizzeria na kulinarnej mapie Łodzi

Pizzeria Łódź ma w menu ponad trzydzieści rodzajów pizzy; wybór tej, która najlepiej odpowiada kulinarnym gustom Łodzian może okazać się naprawdę trudny. Tym, co wyróżnia pizzeria Łódź spośród innych pizzerii w tym mieście są nietypowe godziny otwarcia. Pizza Łódź to oferta z której można korzystać niemal do rana. Plusem jest to, że osoby, które mają tak późno w nocy ochotę na pizza Łódź nie muszą wychodzić z domu: pizza Łódź jest dowożona pod drzwi. W menu pizzerii nie mogło zabraknąć ulubionej pizzy wielu Polaków czyli Margherity.

Godziny, w których pracuje pizzeria

Pizza nocna Łódź jest smaczna i gorąca, można zaspokoić nią głód na długo. Do przygotowania pizza nocna Łódź używane są świeże składniki, pizza nie była przygotowana wcześniej, zamrożona i odgrzana w kuchence mikrofalowej. Łódzka pizzeria czynna jest przez siedem dni w tygodniu. Zamówienia na pizzę można składać telefonicznie od godziny 17.00 do godziny 3.00. W piątki i sobotę zamówienia klienci mogą składać godzinę dłużej. W menu jest również pieczywo czosnkowe, sałatki i zimne napoje: soki, woda mineralna gazowana i niegazowana. Także sałatki powstają ze świeżych warzyw. Dowóz do 3 kilometrów jest realizowany gratis.