Namiot tipi: kreatywna zabawka

Namiot tipi: kreatywna zabawka

Wśród dziecięcych zabawek królują te elektroniczne. Od pewnego czasu w sklepach pojawiły się jednak zabawki, w których nie ma żadnych elektronicznych elementów. To namioty tipi. Mimo braku elektroniki należą do zabawek, które są kupowane wyjątkowo chętnie. Dlaczego rodzice tak chętnie kupują namioty tipi swoim dzieciom?

Klasyczne chowanego z dziećmi

Namioty tipi to zabawka, którą pokochają zarówno chłopcy jak i dziewczynki. W namiocie mogą spędzić wiele godzin na pobudzających wyobraźnię zabawa nie tylko w Indian. Do tego namiot ma niewielkie rozmiary, zmieści się nawet w najmniejszym pokoju. W czasie ładnej pogody tipi można przenieść na taras lub balkon, można go ustawić także w ogrodzie.

Tipi dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Dzięki miękkiej macie i poduszkom, można zamienić go w niezwykły kącik do zabawy. Dzięki temu, że namioty występują w dużym wyborze kolorów i wzorów bez trudu można znaleźć takie, który będzie pasował do aranżacji każdego dziecięcego pokoju. Konstrukcję namiotu wykonano z wysokiej jakości drewna, a jego poszycie z bardzo miłej i przyjaznej dla dzieci bawełnianej tkaniny. Konstrukcja jest prosta do złożenia. Z zadaniem tym poradzą sobie nie tylko tatusiowie, ale także mamy. Po złożeniu cała konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca, to plus, gdy mieszkamy w małym mieszkaniu. Tipi jest zabawką, która jest bezpieczna i bardzo wygodna.

Tipi dla dzieci to namiot, który zamienia się we wspaniały, komfortowy i bezpieczny kącik zabaw dla dzieci. Pobudza ich wyobraźnię i sprawia, że nawet w czasie deszczu maluchy się nie nudzą.