List Przewozowy CMR

Chcesz znaleźć skuteczny program dla transportu do wystawiania listów przewozowych? Postaw na produkt firmy Maciosoft, czyli List Przewozowy. Co to jest List Przewozowy? To oprogramowanie, które usprawnia i przyspiesza proces wystawiania listów przewozowych CMR online. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki rozbudowanym bazom danych – kontrahentów, samochodów, kierowców, przewoźników i towarów.

Chcesz zwiększyć efektywność pracy swojego zespołu? Zależy Ci, by podnieść poziom zadowolenia Klientów z jakości obsługi? Program do wystawiania listów przewozowych CMR online z pewnością pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. W zależności od potrzeb możesz rozszerzyć oprogramowanie o interesujące Cię opcje i dopasować program do swoich potrzeb.

Program List Przewozowy CMR – co zyskasz?

Przeznaczony do wystawiania listów CMR program od firmy Maciosoft jest najbardziej zaawansowaną wersją spośród wszystkich oprogramowań do wystawiania drogowych listów przewozowych. Poznaj zalety naszego programu do obsługi spedycji:

 • dodatkowy moduł morskich listów przewozowych – wystawianie dokumentów HBL/MBL (dodatkowa opcja za dopłatą),
 • rozbudowane możliwości filtracji oraz sortowania dokumentów w głównym rejestrze,
 • praca wielostanowiskowa – wszyscy użytkownicy współdzielą bazę danych (widzą te same dokumenty),
 • wykorzystywanie bazy MS SQL i działanie w trybie klient/serwer,
 • opcja kopiowania istniejącego dokumentu,
 • możliwość integracji z zewnętrznymi systemami magazynowymi, produkcyjnymi, handlowymi, ERP itp.,
 • eksport dokumentów CMR oraz innych tabel do wielu formatów,
 • bezpośrednie wysyłanie dokumentów przez e-mail z programu,
 • moduł listów przewozowych drobnicowych (dodatkowa opcja),
 • nieograniczona ilość pozycji towarowych na dokumencie CMR,
 • interfejs w wersji angielskiej (dodatkowa opcja),
 • wydruki w wielu językach (dodatkowa opcja),
 • UNICODE (możliwość wpisywania danych w cyrylicy oraz innych alfabetach!).

List Przewozowy CMR to program do wystawiania listów CMR online, który dostępny jest również w innych językach, m.in. po angielsku, rosyjsku i francusku. Zawiera także specjalną aplikację, która umożliwia wystawianie zleceń z poziomu smartfona. Polecamy również programy dla firm transportowych, programy dla firm spedycyjnych oraz programy dla firm logistycznych, które z pomocą naszych programistów dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli masz dość żmudnego, ręcznego wypełniania formularzy CMR, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kup program List Przewozowy CMR EU 7.000 po angielsku i w parę minut wydrukuj wypełniony dokument CMR. Decydując się na nasz CMR dla logistyki, spedycji i transportu, wystawisz list przewozowy po niemiecku i angielsku, a także w innych, mniej popularnych językach. Dlaczego warto? Ponieważ nasze oprogramowanie usprawnia i przyspiesza pracę, a ponadto komunikację z kontrahentami. Co więcej, program List Przewozowy CMR po angielsku rozbudowaliśmy o możliwość uruchamiania bezpośrednio z pamięci USB na dowolnym komputerze!

Z programem List Przewozowy CMR wystawianie dokumentów trwa zaledwie kilka minut!

List Przewozowy CMR EU 7.000 po niemiecku i angielsku (a także w innych językach, dostępnych na życzenie) to bardzo prosty i intuicyjny program służący do wystawiania dokumentów CMR. Aplikacja umożliwia zapisywanie dokumentów CMR oraz kartotek kontrahentów, przewoźników, samochodów i kierowców, towarów oraz typowych uwag. Dzięki powyższym funkcjonalnościom zaledwie w parę minut jesteśmy w stanie wypełnić drogowy dokument CMR – list przewozowy oraz wydrukować dowolną ilość formularzy CMR. Program List Przewozowy EU jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą pracować w innym interfejsie niż polski, z zagranicznymi kontrahentami. Oprogramowanie oferuje możliwość przełączenia się na języki: angielski, niemiecki, francuski, czeski, słoweński. Każdy inny możesz otrzymać na zamówienie – termin realizacji zlecenia to tylko 2 tygodnie!   Z nami stworzysz jeden list przewozowy po angielsku jako wzór i korzystaj z niego w przyszłości, jedynie zmieniając dane.

Chcesz w pełni poznać możliwości, jakie oferuje program List Przewozowy CMR po angielsku? Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci chętnie przeprowadzą prezentację online, w trakcie której wyjaśnią, jak wystawiać listy przewozowe i co trzeba zrobić, by wydrukować dokument CMR. Jako uzupełnienie warto zastanowić się także nad inwestycją w:

Chcesz usprawnić proces wystawiania listów przewozowych w swojej firmie? Postaw na program List Przewozowy, dzięki któremu wystawisz dokument CMR, taki jak formularz czy faktura. Dzięki wbudowanym bazom kontrahentów, przewoźników, towarów wystawienie dokumentu jest proste i bardzo szybkie. Oprogramowanie List Przewozowy CMR można uruchamiać bezpośrednio z pamięci USB na dowolnym komputerze!

Dlaczego warto postawić na List Przewozowy CMR?

Konkurencyjny rynek wymusza na firmach transportowych i spedycyjnych wprowadzanie szeregu usprawnień. Jednym z nich może być program List Przewozowy, dzięki któremu dokument CMR wystawisz szybko i sprawnie, zlecając tym samym transport danego ładunku do klienta. W ten sposób usprawniasz pracę zespołu, ale ponadto wpływasz na poziom zadowolenia klienta. Co więcej, program List Przewozowy CMR, stworzony przez firmę Maciosoft, można rozszerzyć o interesujące Cię opcje i moduły dodatkowe. Dzięki temu oprogramowanie będzie efektywnie wspomagać pracę zarówno w niewielkiej firmie, jak i przedsiębiorstwie z wieloma oddziałami w kraju i za granicą. Za pomocą programu można m.in.:

 • eksportować dokumenty i wysłać je e-mailem bezpośrednio z programu,
 • pracować w trybie wielostanowiskowym (wszyscy pracownicy widzą na monitorze ten sam dokument),
 • uzupełnić oprogramowanie o moduły do wystawiania zleceń morskich,
 • zdecydować się na interfejs w obcym języku.

Jeśli chcesz wystawiać listy przewozowe za pomocą specjalistycznego oprogramowania, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację, w trakcie której pokazujemy możliwości oraz funkcje programu List Przewozowy. Polecamy także zapoznanie się z rozbudowanymi funkcjami, które gwarantują:

Chcesz usprawnić proces wystawiania listów przewozowych, ale bez ponoszenia wysokich kosztów? Program CMR mini List Przewozowy jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. Przeznaczony do tworzenia listów CMR program sprawdzi się przede wszystkim w niedużych firmach, które transportują towary na niewielką, krajową skalę.

Pracuj z programem List Przewozowy – szybko, sprawnie, skutecznie

Chcesz dowiedzieć się, jak wypełnić CMR szybciej? Pomoże Ci w tym program CMR Mini List Przewozowy przygotowany przez firmę Maciosoft. Oprogramowanie umożliwia:

 • eksport dokumentów CMR do plików JPG, PDF i BMP,
 • wysłanie listu przewozowego przez e-mail bezpośrednio w programie,
 • pracę na 5 wzorcach listów przewozowych CMR.

W ramach jednego dokumentu można umieścić maksymalnie 8 pozycji towarowych i 3 odbiorców. Dzięki rejestrom przewoźników, kontrahentów, typowych uwag i samochodów możesz wystawić zlecenie znacznie szybciej, bez ręcznego wpisywania danych. Co więcej, dodatkowo program CMR List Przewozowy 7.000 rozbudowaliśmy o opcję uruchamiania bezpośrednio z pamięci USB na dowolnym komputerze! Z programem CMR znakomicie współpracują:

Wszystkie te funkcjonalności otrzymujesz jedynie za 199 złotych, a jeśli będzie taka potrzeba i rozwiniesz firmę na większą skalę, możesz zmienić wersję na bogatszą, z większą liczbą funkcjonalności. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na darmową prezentację.