Komfortowy poród

Komfortowy poród

Poród kojarzy się przede wszystkim z wielogodzinnym bólem oraz obawą o zdrowie i życie dziecka. Lęki porodowe to naturalny element ciąży, co ważniejsze, dotyczą one zarówno kobiet, które po raz pierwszy zostaną matkami, jak i tych, które rodzą kolejny raz.  Doskonałym wsparciem okazuje się w tej sytuacji doula – opiekunka okołoporodowa, która służy doświadczeniem macierzyńskim, wiedzą medyczną i psychologiczną, a także szeroko rozumianym wsparciem.

Fachowe przygotowanie do porodu

Poród to wyjątkowy moment w życiu kobiety – świadomość, że za chwilę pojawi się na świecie mały człowiek wzbudza jednocześnie radość i lęk. W rzeczy samej jest to naturalna kolej rzeczy, warto jednak pamiętać, że każda kobieta ma prawo do komfortowego porodu oraz optymalnego wsparcia. Z pomocą w tej sytuacji przychodzi doula Poznań – doświadczona opiekunka okołoporodowa.

Zakres usług oferowanych przez wspomnianą opiekunkę jest bardzo szeroki, przygotowanie do porodu, wskazanie niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu, pomoc podczas porodu i po nim, a także wsparcie w pierwszych dniach życia malucha, to tylko niektóre zadania, jakie realizuje doula Poznań – cennik poszczególnych usług jest jasno określony, dzięki czemu kobieta, która zdecyduje się skorzystać z pomocy douli Poznań doskonale wie, ile będzie musiała zapłacić za pomoc fachowej opiekunki. Wiele młodych matek uważa, że komfortowy i bezpieczny poród zapewniła im właśnie doula Poznań – opinie, które można znaleźć na forach internetowych w pełni potwierdzają tę tezę.  Śmiało można więc stwierdzić, że doula Poznań to fachowe wsparcie w czasie ciąży, porodu, a także tuż po narodzinach dziecka.