Elegancka podłoga w jodełkę francuską

Elegancka podłoga w jodełkę francuską

Drewniane podłogi powiły się we wnętrzach około XV wieku. Drewniany parkiet najpierw pojawił się we Francji, a później w pozostałych krajach Europy. W Polsce drewniane podłogi największą popularnością cieszyły się do drugiej połowy XX wieku. Obecnie znów powracają do łask. Jodełka francuska to jeden ze wzorów, w który może zostać ułożona drewniana podłoga.

Podłoga jodełka francuska – jakie ma zalety?

Jodełka francuska to wzór, który powstaje poprzez przycięcie deseczek pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Podłoga jodełka francuska jest jednym z bardziej efektownych wzorów wykorzystywanych do układania parkietu czy paneli podłogowych. Jodełka francuska jest wzorem stosowanym od bardzo wielu lat.

Kilkaset lat temu stosowana była w pałacowych wnętrzach. Dzisiaj podłoga jodełka francuska to rozwiązanie dostępne dla każdego. Jodła francuska to wzór, który pozwala na niezwykle estetyczne wykończenie podłogi. Jodła francuska sprawdzi się w domach, mieszkaniach, salach bankietowych i hotelach.

Do jakich aranżacji pasuje jodła francuska?

Francuska jodła pasuje do bardzo wielu stylów wnętrzarskich. Panele francuska jodełka to dobry wybór nie tylko do wnętrz w stylu klasycznym. Panele francuska jodełka, doskonale pasują do wnętrz w stylu retro, prowansalskim czy skandynawskim. Panele jodełka francuska, świetnie zaprezentują się także we wnętrzach zaaranżowanych w stylu industrialnym – dodadzą im ciepła i sprawią, że staną się bardziej przytulne. Wysokiej jakości podłoga jodełka francuska to rozwiązanie na lata.